09372556815 info@persianfiles.com
آموزش وردپرس طراحی سایت بدون برنامه نویسی دانلود قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا

تحلیلگر شبکه خبری CNBC : بازگشت قیمت بیت کوین بر اساس الگوهای تکراری خواهد بود

خرید ارزهای دیجیتال بلاگ تحلیلگر شبکه خبری CNBC : بازگشت قیمت بیت کوین بر اساس الگوهای تکراری خواهد بود
قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا

بلاگ

تحلیلگر شبکه خبری CNBC : بازگشت قیمت بیت کوین بر اساس الگوهای تکراری خواهد بود

ارسال شده توسط Nima

Jim Iurio، معامله گر معروف برنامه Futures Now شبکه خبری CNBC، پیش بینی کرده است که بیت کوین بالای سطح ۶,۸۰۰ دلار معامله خواهد شد و حمایت کلیدی آن در ۶,۰۰۰ دلار بسیار قوی است. Iurio در این برنامه تلویزیونی همراه با Anthony Grisanti اظهار داشت که تاکتیک های بازار، کلید دقیق پیش بینی حرکت بیت کوین در آینده نزدیک خواهند بود.

او روز شنبه ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸ در جریان معاملات بازار تجارتی شیکاگو (CME) پیش از پایان آخرین قرارداد آتی بیت کوین، نظرات خود را اعلام نمود. به عقیده وی در حالی که به نظر نمی رسد هیچ منطقی برای تعیین قیمت بیت کوین وجود داشته باشد، استفاده از تاکتیک های بازار می تواند یک راهکار مفید برای پیش بینی قیمت آن در آینده باشد.

Iurio هفته گذشته در پاسخ به یک سوال در مورد چگونگی فروش قرارداد آتی بیت کوین این چنین بیان کرد:

۶,۰۰۰ دلار یک معامله بزرگ است. من نمی دانم چرا این یک معامله بزرگ است، اما اگر شما به نمودار نگاه کنید به وضوح آن را مشاهده خواهید نمود. هر زمان که بیت کوین به این سطح میرسد، دوباره بازگشت قیمت آغاز می شود. ما این تاکتیک را به عنوان توقف (Stop-In) در نظر می گیریم.

در ادامه وی اظهار داشت که پس از خرید و فروش بیت کوین در سطح ۶,۴۶۰ دلار، هدف بعدی برای توقف ۶,۸۶۰ دلار خواهد بود. در زمان نگارش این خبر بیت کوین با قیمت ۶,۷۴۳ دلار معامله می شود. به اعتقاد وی اگر بیت کوین مجدداً به زیر سطح ۶,۲۱۰ دلار برسد، کل بازار ارزهای دیجیتال سقوط خواهد کرد و بیت کوین یکبار دیگر سطح حمایت ۶,۰۰۰ دلاری را آزمایش خواهد نمود.

در پایان ایوریو اظهار داشت در حالی که فقدان مبانی به این معناست که پیش بینی قیمت بیت کوین امری دشوار خواهد بود، اما بسیاری از مواقع کشف قیمت در بازار رخ می دهد و به نظر می رسد که قیمت ۶,۰۰۰ دلار به احتمال زیاد به سطح حمایت حیاتی این دارایی دیجیتال تبدیل خواهد شد.

وب سایت خبری CCN روز پنج شنبه اعلام کرد که ارزش هر بیت کوین در برابر دلار آمریکا ۱٫۵ درصد افزایش داشته است و به طور مداوم با وجود هک صرافی ژاپنی Zaif که منجر به از دست دادن ۶,۰۰۰ BTC شد، رشد قیمت قابل ملاحظه ای را در میان ده ارز رمزپایه برتر بازار تجربه نموده است.

برچسب

نوشته شده توسط Nima

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید ارزهای رمزپایه و ارزهای دیجیتالی خود را به ما بفروشید

شرایط فروش

برای سرعت و دقت بالاتر از ربات تلگرام iranipayment اقدام نمایید. رد کردن

در حال بارگذاری
آموزش وردپرس طراحی سایت بدون برنامه نویسی دانلود قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا