09372556815 info@persianfiles.com
آموزش وردپرس طراحی سایت بدون برنامه نویسی دانلود قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا

گزارش روزانه قیمت دلار و بازار ارز

خرید ارزهای دیجیتال بلاگ گزارش روزانه قیمت دلار و بازار ارز
قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا

بلاگ

گزارش روزانه قیمت دلار و بازار ارز

ارسال شده توسط Nima

گزارش روزانه قیمت دلار و بازار ارز

 

 

گزارش روزانه قیمت دلار و بازار ارز / سه شنبه 17 مهر 1397

دلار

دلار در حالی روز جاری را آغاز نمود که در روز گذشته با کاهش – ریالی با نرخ – به کار خود پایان داده بود اما روز جاری برای دلار با رقم – ریال آغاز شد. این در حالیست که در اوج نوسانات روز جاری، رقم – برای دلار به ثبت رسید و در پایین ترین سطح این نوسانات نیز رقم – ریال برای هر دلار آمریکا مشاهد شد. در همین حال بانک مرکزی، نرخ دلار دولتی را برابر با ۴۲,۰۰۰ ریال اعلام کرد.

گفتنی است که نرخ فعلی هر دلار در بازار معاملات غیر رسمی، در ماه جاری نوسان – درصدی را برابر با – ریال پشت سر گذاشته است که این فرآیند قیمت دلار را از رقم – که در روز یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ به ثبت رسیده بود هم اکنون به – ریال رسانده است. بر همین منوال، دلار در بازه زمانی هفتگی نیز نوسانی برابر با – درصد یا – ریال تجربه کرد که این میزان نرخ دلار را از رقم – ریال در هفته گذشته به رقم کنونی رسانده است. همچنین دلار آزاد، سال گذشته در چنین روزهایی با رقم – ریال مبادله میشد که به این ترتیب می توان نوسان سالیانه دلار را رقمی حدود – ریال یا – درصد برآورد نمود.

 

مشاهده قیمت زنده و لحظه ای ارزها در بازار آزاد

مشاهده نرخ دولتی ارزها 

 

یورو

در بازار معاملات امروز، یورو با ۵۹۰ ریال افزایش نسبت به روز گذشته و با رقم ۱۵۷,۲۰۰ ریال آغاز به فعالیت داشت . در طی نوسانات روز نیز در بالاترین سطوح خود، رقم ۱۷۷,۱۸۰ ریال را به ثبت رساند که این مقدار در کف معاملاتی یورو برابر با ۱۵۷,۱۶۰ ریال بود. این افزایش ۱۳٫۰۸ درصدی یا ۲۰,۴۹۰ ریالی یورو نسبت به روز قبل، در شرایطی است که بانک مرکزی نیز نرخ دولتی یورو را برای روز جاری ۴۸,۳۰۰ ریال معین کرد که نسبت به روز قبل تفاوتی ۶۱ ریالی را نشان می دهد.

در مروری کوتاه بر قیمت یورو می توان به این نکته پی برد که این ارز در طی ماه جاری نوسانی ۱۷٫۹۶ درصدی  برابر با ۲۶,۹۷۰ ریال را پشت سرگذاشته است که نرخ آن را از رقم ۱۵۰,۱۳۰ ریال روز یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ به رقم ۱۷۷,۱۰۰ حال حاضر رسانده است. همچنین با مرور عملکرد یورو، به تفاوت ۲۶۵٫۴۵ درصدی یا همان ۱۲۸,۶۴۰ ریالی این ارز نسبت به روزهای مشابه در سال گذشته می توانیم پی ببریم .

 

 مشاهده آرشیو قیمت کلیه ارزها

گزارش نوسانات و عملکرد دوره ای کلیه ارزها

 

پوند

طی معاملات روز جاری، پوند انگلیس با ثبت ۲۳,۵۴۰ ریال افزایش، هم اکنون با رقم ۲۰۱,۸۸۰ ریال در حال داد و ستد می باشد که این رقم بیانگر نوسان ۱۳٫۲ درصدی و ۲۳,۵۴۰ ریالی این ارز نسبت به روز پیشین است. پوند در حالی با این نرخ در حال معامله است که در اوج نوسانات امروز، در بالاترین قیمت، سطح ۲۰۱,۹۷۰ ریال را لمس کرده و در کف قیمتی نیز معاملاتی با رقم ۱۷۹,۲۴۰ برای آن به ثبت رسیده است. این ارقام گویای  نوسان ۳۴,۰۴۰ ریالی این ارز در بازه زمانی یک ماهه نیز می باشد چراکه در روز یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷  هر پوند انگلیس با قیمتی برابر با ۱۶۷,۸۴۰ ریال معامله شده بود که رقم جاری ۳۴,۰۴۰ ریال افزایش را نشان می دهد. به همین سیاق نرخ این ارز برای بازه زمانی شش ماهه نیز حامل نوسانی ۱۱۳,۸۸۰ ریالی بوده که از رقم ۸۸,۰۰۰ ریال در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ به رقم کنونی دست پیدا کرده است.

شایان ذکر است که بانک مرکزی نیز نرخ هر پوند را برای روز جاری با ۴۱ ریال کاهش برابر با ۵۵,۰۲۶ ریال معین و اعلام کرد.

 

نرخ زنده + گزارش عملکرد روزانه کلیه ارزها 

 

درهم

درهم که روز گذشته را با نوسانی ۱,۸۶۰ ریالی پشت سر گذاشته و به نرخ ۳۷,۱۵۰ ریال رسیده بود در روز جاری، کار خود را با ۱۷۰ ریال افزایش و با ثبت عدد ۳۷,۳۲۰ ریال آغاز کرد. هم اکنون  در معاملات بازار آزاد هر درهم امارات، ۴۲,۱۶۰ ریال در حال داد و ستد می باشد که این رقم در سقف و بالاترین ارقام ثبت شده به سطح ۴۲,۱۹۰ ریال رسید و در کف معاملاتی امروز نیز ۳۷,۳۱۰ ریال را تجربه کرد.

نگاهی به روند حرکتی درهم گویای این است که خرید و فروش این ارز در روزهای مشابه در سال گذشته با رقم ۱۱,۱۹۰ ریال در جریان بوده که نسبت به حال حاضر تفاوت ۳۰,۹۷۰ ریالی  را نشان می دهد. همچنین درهم در بازه ۶ ماهه نیز نوسان ۱۶۰٫۲۴ درصدی و ۲۵,۹۶۰ ریالی را تجربه کرده است که این رقم  برای دوره یک ماهه گویای ۱۹٫۴۶ درصد یا ۶,۸۷۰ ریال می باشد. قابل ذکر است که بانک مرکزی نیز نرخ درهم را در روز جاری، برابر با ۱۱,۴۳۷ ریال اعلام نمود.

 

پروفایل تفکیکی و جامع کلیه ارزها 

مشاهده نرخ کلیه ارزها در صرافی ها (تفکیکی)

 

دیگر بازارها ……

در حالی که بازارهای ارزی ایران در روز جاری چنین شرایطی را سپری می کنند، در بازارهای ارزی کشورهای همسایه، در افغانستان و شهر هرات هر دلار با ۱,۰۵۰ ریال افزایش نسبت به دیروز، با رقم ۱۴,۵۰۰ ریال در حال معامله می باشد. در سلیمانیه عراق نیز هر دلار رقم ۱۵۵,۰۰۰ ریال را در معاملات به خود دیده است.

نوشته شده توسط Nima

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید ارزهای رمزپایه و ارزهای دیجیتالی خود را به ما بفروشید

شرایط فروش

برای سرعت و دقت بالاتر از ربات تلگرام iranipayment اقدام نمایید. رد کردن

در حال بارگذاری
آموزش وردپرس طراحی سایت بدون برنامه نویسی دانلود قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس قالب سارا